Skvělé výrobky pro skvělé lidi

O nás

Isolit-bravo, spol. s r.o.

Je výhradním dovozcem kávovarů Rooma.
Jsme ryze českou firmou a uznávaným dodavatelem kvalitních výrobků pro světově proslulé firmy. Naši zákazníci jsou především  z automobilového průmyslu, dále z odvětví elektrotechniky ze segmentu přístrojů pro domácnost (
bravospotrebice.cz). Vedle toho vyrábíme vlastní výrobní program Bravo a Motúčko.

ROOMA

Společnost „Rooma coffee“  byla založena v roce 2012 profesionálním týmem se zkušenými výrobními manažery, špičkovými technickými pracovníky v oblasti výzkumu a vývoje a manažery kontroly kvality, kteří pracují v oblasti vývoje „kávových linek“  již více než 5 ~ 10 let. Společnost, stejně jako vlastní továrna, se nacházejí v největším výrobním centru domácích spotřebičů v Číně – Ningbo. Od roku 2014, do společnosti ROOMA vláda jako do potenciálního „high tech“ podniku  s vysokou rychlostí rozvoje investuje peníze a nyní je jedním z akcionářů.

V roce 2013 se zrodila první generace kávovaru Rooma a vstoupila na místní čínský trh. V roce 2014 začala Rooma prezentovat na zámořských trzích a velmi brzy byla známa nejlepšími funkcemi a stabilní kvalitou. Od začátku roku 2015, Rooma prezentuje nové generace produktů, těší se jejich  prodeje a stal se jedním z nejlepších výrobců automatických kávovarů na celém světě. Od roku 2017 byly ve většině zámořských trhů představeny produkty třetí generace a to série A10.